Cēsu novads, Straupes pagasts, Cīrulīši
Reģ.Nr.: 40203000240
PVD numurs: 063322
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Wenden green SIA

 Uzņēmums dibināts 2016 gadā 13.jūnijā, kurā saimnieko Cīruļu ģimene divās paaudzēs. WENDEN GREEN  SIA nosaukums radies no Cēsu pilsētas senā vāciskā nosaukuma WENDEN. Viss sākās ar ideju par lauku nozīmes popularizēšanu - "Laukiem BŪT!" un vecāku zemes jēgpilnu izmantošanu. Audzēt, ražot kvalitatīvas zāļu lapiņtējas  un popularizēt Latvijas lauku vērtību, Pārgaujas novadu. Mēs esam šeit, jo ticam – latvieši VAR.
Mūsu mērķis kļūt par importa tēju konkurentiem vietējā un Baltijas tirgū. Attīstīt jaunus inovatīvus produktus.
Nodarbojamies ar zāļu tēju ievākšanu, audzēšanu, kaltēšanu un fasēšanu visas zālītes un ziediņi tiek vākti Straupes pagastā. Saimniecībā tiek saimniekots dabai draudzīgā veidā mēslošanai tiek gatavota nātru virca, savukārt nezāļu apkarošanā tiek izmantota sentēvu metode ravēšana un zemes rušināšana. Domājot par atkritumu samazināšanu piegādēm transporta iepakojumi tiek izmantoti vairākas reizes, savukārt atbiras no tēju maisījumiem tiek izmantoti pirts aromātu pagatavošanai.  
Esam radījuši lapiņtēju zīmolu  PĻAVĀ kurā piedāvājam dažādu zāļu tēju  maisījumus un mono tējas, pārsvarā piedāvājam veselas lapiņas lai klients savā krūzītē saņem visu lapiņu, ziediņu nevis sasmalcinātu pulveri kopā ar lapām un kātiem.
Esam pateicīgi visiem Latvijas labākajiem veikaliem un restorāniem, kuri izvēlas "PĻAVĀ"tējas.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Talkas saimniecībā Pārstrādes pakalpojumi

Pieejamie produkti

Pļavas tējas

Dažādu zāļu tēju maisījumus un mono tējas, pārsvarā piedāvājam veselas lapiņas

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā