, Parka iela 2 - 9
Reģ.Nr.: 42403046035
PVD numurs: 079882
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējās pieteikšanās
QR Kods

SIA CUKURELLA

Uzņēmums uzsāka savu darbību 2018. gadā, kad LLKC rīkotajā konkursā “Laukiem būt!” pārstrādes kategorijā tika iegūta 1.vieta.
SIA “CUKURELLA” uzņēmuma mērķis ir radīt svētkus ikvienam arī ikdienā, ko cenšas nodrošināt gan ar vizuāli pārdomātu saldumu izskatu gan to sastāvu. Daļā produkcijas tiek izmantotas vietējās ogas un augļi (upenes, jāņogas, zemenes, avenes, ķirši un Antonovkas āboli), kas tiek pārstrādātas biezeņos un sulās. Vietējās izejvielas tiek izaudzētas gan savā lauku īpašumā gan iepirktas no apkārtnes audzētājiem.
Šobrīd SIA “CUKURELLA” ražo ābolu biezeņa zefīrus ar dažādu vietējo ogu un augļu biezeņiem, maršmallow pastillas no vietējo ogu un augļu sulām, popkūciņas un dažādus citus saldumus pēc pasūtījuma, tāpat periodiski CUKURELLU var satikt Rēzeknes novada un tuvākās apkārtnes mājražotāju tirdziņos.
Tiek piedāvātas saldumu gatavošanas darbnīcas, kas notiek gan izbraucot pie klienta, gan CUKURELLAS īpašnieces lauku mājās, kur atjaunotā siena šķūnī norisinās popkūciņu darbnīcas.
Produkciju iespējams iegādāties pēc pasūtījuma cauru gadu. Produkcijā netiek liktas nekādas mākslīgās vielas, kas nodrošinātu ilgu uzglabāšanas laiku, tāpēc saldumi neglabājas ilgi.
Radošās darbnīcas lauku īpašumā norosinās siltajā sezonā – no maija līdz septembrim.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Semināri

Pieejamie produkti

Ābolu biezeņa zefīri (dažādas garšas)

Zefīri ir ābolu biezeņa ar dažādām garšām - upeņu, zemeņu, aveņu vai vaniļas.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Maršmallow pastillas (dažādas garšas)

Pastilas tiek gatavotas no sulām - upeņu, jāņogu, kiršu, aroniju

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Popkūciņas

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā